Проктологія 2019-09-16T17:11:27+00:00

ПРОКТОЛОГІЯ

Проктологія – галузь медицини, яка спеціалізується на дослідженні, діагностиці, лікуванні та комплексній профілактиці різних хвороб товстого кишечника, прямої і ободової кишок, а також органів, розташованих безпосередньо поруч з ними. Проктологія тісно пов’язана з іншими напрямками, такими як гастроентерологія, хірургія, онкологія.

Часто візит до проктолога відкладається аж до моменту, коли про себе нагадають очевидні тривожні симптоми. Варто пам’ятати: своєчасне лікування геморою та інших захворювань прямої кишки дозволяє уникнути ряду важких для організму наслідків.

Лікар-проктолог – фахівець, який здійснює терапевтичне і хірургічне лікування:

 • геморою, параректальних свищів, анальних тріщин, нетримання калу;
 • поліпозу, колітів;
 • виразок слизової оболонки і новоутворень;
 • кровотеч, нагноєння, проривів виразок;
 • випадіння прямої кишки;
 • аномалій розвитку.

Наші фахівці проктологи – Кучер Микола Дмитрович, доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, проктолог, хірург і Герасименко Наталія Володимирівна, Заслужений лікар України, лікар вищої категорії – забезпечать вам висококваліфіковану діагностику і лікування, максимальний психологічний комфорт і допоможуть позбутися від делікатних, але серйозних проблем.

Звернувшись в Академічний медичний центр ви отримаєте якісну консультацію і професійне безболісне лікування на основі новітніх методик. Фахівці нашого медичного центру застосовують виключно сучасні підходи і технології в діагностиці та лікуванні проктологічних захворювань.

Обстеження та лікування в нашому центрі проходять, враховуючи специфічність і делікатність проктологічних проблем, за максимально комфортних і тактовних обставин. Ми забезпечимо вам найкоротші терміни реабілітації і повну конфіденційність.

Відвідування проктолога не можна відкладати, оскільки це загрожує серйозними ускладненнями. Також небезпечне самолікування: тільки фахівець може виявити повну картину захворювання, компетентно визначити і призначити лікування.

Ми використовуємо новітнє обладнання, що дозволяє досконально фіксувати особливості порушень.

Перша консультація передбачає візуальну діагностику, ректальне пальцеве обстеження і збір анамнезу. Потім лікар складає індивідуальний сценарій лікування, яке, в залежності від форми захворювання, передбачає безболісну малоінвазійну або консервативну терапію. На кожному етапі лікування фахівець надає вам детальну консультацію та встановлює оптимальний для вас режим фізичних навантажень. Також підбирається персональна схема медикаментозної підтримки.

Важливо! До першого прийому у проктолога необхідно ретельно підготуватися: очистити кишечник за допомогою клізми і за день до консультації виключити з раціону продукти, які викликають метеоризм.

Консультація з лікарем вкрай необхідна при прояві таких симптомів:

 • регулярна діарея або запори;
 • больові відчуття в задньому проході, що виникають під час сидіння або ходьби;
 • набряклі утворення в області анального отвору;
 • кров’яні виділення, згустки крові в калі;
 • відчуття стороннього тіла в анальному каналі;
 • вихід гемороїдального вузла назовні.

У групі ризику знаходяться також:

 • вагітні жінки (третій триместр) і жінки в післяпологовий період;
 • жінки, які вступили в період менопаузи;
 • люди, котрі з яких-небудь причин змушені тривалий час перебувати в сидячому положенні;
 • люди після операції, пов’язаної з гемороєм;
 • люди з надмірною вагою;
 • люди після сорока років, які мають родичів у котрих було зафіксовано рак прямої кишки.

ПЕРЕВАГИ АКАДЕМІЧНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ВАС

26 медичних напрямків для жіночого і чоловічого здоров’я.
Ультразвукові апарати експертного класу, ендоскопічне та діагностичне обладнання.
Хірургічний блок оснащений обладнанням світового рівня.
Провідні професори, кандидати мед. наук, лікарі вищої категорії під керівництвом професора Яроцького М.Є.
Навчальний центр для лікарів
Відділ репродуктивних технологій

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Кучер Микола Дмитрович
доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, проктолог, хірург

Procologist

Герасименко Наталія Володимирівна

Заслужений лікар України, лікар вищої категорії, проктолог

Мальцев Віталій Миколайович

доцент, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, проктолог, хірург

КОМПЛЕКСНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВАС

ВАРТІСТЬ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

З Новим роком!

Дорогі друзі! Напередодні Нового року вітаємо всіх вас з найулюбленішим святом! Ми вдячні вам за те, що в цьому році ви були з нами! У новому році ми бажаємо вам душевної гармонії і доброти, сімейного тепла і затишку, непорушного щастя, яскравих посмішок, радості, любові і, звичайно, міцного здоров'я вам і

Графік роботи у святкові дні

Шановні пацієнти і колеги, звертаємо Вашу увагу на зміни в режимі роботи Академічного медичного центру. 📣Графік роботи: 25, 31 грудня, 7 січня - вихідні дні. 6 січня працюємо - з 8:00 до 15:00. В інші дні клініка працює в звичайному режимі. З повагою адміністрація

Пізня вагітність: чи варто чекати проблем і ускладнень?

Часи, коли нормою було народити дитину в 20-22 роки, вже давно в минулому: згідно статистики, європейки народжують первістка у віці 25-30 років. В Україні теж поступово це стає нормою: 25-річних вагітних вже давно ніхто не називає «старими породіллями». Пізня вагітність і серед фахівців, і серед потенційних «дорослих» мам вважається більш

Вплив гормональних контрацептивів на зовнішність. Питання гінекологу

Ефективність гормональних контрацептивів, згідно з науковими даними, становить близько 99%. Часто вони дозволяють не тільки запобігти незапланованій вагітності, але і зменшити тривалість менструації, знизити больовий синдром, полегшити симптоми ПМС і поліпшити стан шкіри. При цьому багато жінок сумніваються, чи починати прийом протизаплідних таблеток. Хтось боїться появи зайвої ваги, хтось

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ