ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я 2019-07-18T19:16:24+00:00

Для кого: для жінок від 18 років, яким важлива впевненість у своєму здоров’ї для повного та щасливого життя
Актуально: багато гінекологічних патологій, в тім числі онкологічних, починаються безсимптомно
Якщо у жінки з’являються біль і дискомфорт, захворювання, як правило, вже розвинене. У разі регулярного відвідування гінеколога для профілактичного огляду патології шийки матки та доброякісні пухлини можна діагностувати на ранніх етапах. У таких випадках лікування більш просте, ефективне і вимагає менших тимчасових і фінансових витрат.
В Академічному Медичному Центрі ви можете пройти діагностику на всі інфекції, що передаються статевим шляхом, отримати якісну консультацію фахівця і при необхідності лікування.

ДЛЯ КОГО: для активних жінок будь-якого віку (при зміні статевого партнера).
АКТУАЛЬНОСТЬ: інтимні захворювання розвиваються безсимптомно, але можуть призводити до запальних і спайковим процесам, безпліддя і передракових станів.
Захворювання, що передаються статевим шляхом, – звучить страшно, але в більшості випадків при ранній діагностиці вони успішно піддаються лікуванню. Близько 50% населення розвинених країн хоч раз в житті хворіють ЗПСШ. Ці захворювання починаються безсимптомно, але при відсутності лікування гострої форми, в 100% випадків переходять в хронічну стадію. Статеві інфекції запускають запальні процеси, зачіпаючи всі органи жіночої статевої системи. В результаті можуть розвинутися спайкові процеси, передракові стани шийки матки і безпліддя, а також можуть виникнути викидні і передчасні пологи.
В Академічному Медичному Центрі ви можете пройти діагностику на всі інфекції, що передаються статевим шляхом, отримати якісну консультацію фахівця і при необхідності лікування.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ