Гастроскопія під наркозом 2019-07-09T19:46:05+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ «ГАСТРОСКОПІЯ під наркозом»

4 210 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

чоловіків і жінок із захворюваннями шлунково-кишкового тракту

АКТУАЛЬНО:

гастроскопія є «золотим стандартом» діагностики шлунку, стравоходу і дванадцятипалої кишки

У США і країнах Європи гастроскопія є скринінговим дослідженням, яке проводять в профілактичних цілях всім пацієнтам старше 40 років.

Відеогастроскоп дозволяє оцінити стан органів шлунково-кишкового тракту, а також провести необхідні лікувальні маніпуляції: взяти біопсію, зупинити кровотечу, припекти ерозію і т.д.

Під час обстеження пацієнту через ротову порожнину вводять в стравохід гастроскоп, на кінці якого розташована камера. Вона передає зображення на екран і дозволяє спеціалісту вивчити стравохід, шлунок і дванадцятипалу кишку.
Проведення процедури ускладнюється блювотним рефлексом і дискомфортними відчуттями, викликаними введенням гастроскопа. Хоча процедура триває в середньому менше 10 хвилин, для деяких пацієнтів це є психологічним перешкодою для її проведення.

За бажанням пацієнта і при відсутності протипоказань, в Академічному Медичному Центрі ви можете пройти гастроскопію під медикаментозним сном. Анестезіолог дає пацієнту наркоз тільки на час процедури, а вже через годину після її завершення обстежуваний може покинути клініку.

В Академічному Медичному Центрі прийом ведуть кращі гастроентерологи України –доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Ткач Сергій Михайлович і доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Дорофєєв Андрій Едуардович.

Вибравши проведення гастроскопії під час медикаментозного сну, ви отримаєте максимально інформативне обстеження органів шлунково-кишкового тракту і виконання необхідних маніпуляцій, не відчуваючи при цьому ніяких хворобливих і дискомфортних відчуттів.

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація анестезіолога

ДОСЛІДЖЕННЯ

Відеогастроскопія
Медикаментозний сон

ДОДАТКОВО

Перебування в стаціонарі протягом 1 години
Відеодокументація дослідження

Регулярність візитів: 1 візит, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 4210 грн.
* Маніпуляції і дослідження, що не входять в пакет, оплачуються додатково.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ