Колоноскопія під наркозом 2019-07-09T19:47:10+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ “КОЛОНОСКОПІЯ під наркозом”

4 510 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

чоловіків і жінок із захворюваннями шлунково-кишкового тракту

АКТУАЛЬНО:

колоноскопія дозволяє провести точну діагностику товстого кишечника. Рак товстого кишечника займає 2 і 3 місце серед онкологічних патологій у жінок і чоловіків, часто призводить до летальних наслідків.

За даними ВООЗ, щорічно в світі діагностують більш 500 тис. нових випадків колоректального раку. У 30% пацієнтів захворювання закінчується летально, часто через пізню діагностику. У групі ризику знаходяться всі чоловіки і жінки старше 50 років. Наявність онкопатології у родичів підвищує ризик захворювання в 3-4 рази.

Колоноскопія є «золотим стандартом» діагностики товстого кишечника. Вона дозволяє за допомогою відеодатчика вивести на екран зображення досліджуваних ділянок, взяти біопсію, а також провести деякі лікувальні маніпуляції, наприклад, видалити поліпи.
Багато пацієнтів надають перевагу іншім методам обстеження через неприємні відчуття під час процедури. Однак колоноскопія є найбільш інформативним методом діагностики, і на відміну від інших обстежень дозволяє провести біопсію і лікувальні маніпуляції.
В Академічному Медичному Центрі ви можете пройти колоноскопію під загальним медикаментозним сном. У США і країнах Європи це вважається стандартом – більше 90% ендоскопічних процедур роблять під медикаментозним сном. Так ви зможете пройти необхідне дослідження, уникнувши супутнього дискомфорту.

Для наркозу в АМС використовують препарати, що занурюють пацієнта в медикаментозний сон тільки на час процедури. Вже через годину після її завершення пацієнт може покинути клініку.

В Академічному Медичному Центрі прийом ведуть найкращі гастроентерологи України – доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Ткач Сергій Михайлович і доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Дорофєєв Андрій Едуардович.

Колоноскопія під медикаментозним сном в АМС – це можливість пройти найбільш інформативне обстеження товстого кишечника безболісно і комфортно.

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація анестезіолога

ДОСЛІДЖЕННЯ

Відеоколоноскопія
Медикаментозний сон

ДОДАТКОВО

Перебування в стаціонарі протягом 1 години
Відеодокументація дослідження

Регулярность визитов: 1 визит, в удобное для Вас время.

Стоимость пакета: 4510 грн.
*манипуляции и исследования, не входящие в пакет, оплачиваются дополнительно

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ

Пізня вагітність: чи варто чекати проблем і ускладнень?

Часи, коли нормою було народити дитину в 20-22 роки, вже давно в минулому: згідно статистики, європейки народжують первістка у віці 25-30 років. В Україні теж поступово це стає нормою: 25-річних вагітних вже давно ніхто не

Вплив гормональних контрацептивів на зовнішність. Питання гінекологу

Ефективність гормональних контрацептивів, згідно з науковими даними, становить близько 99%. Часто вони дозволяють не тільки запобігти незапланованій вагітності, але і зменшити тривалість менструації, знизити больовий синдром, полегшити симптоми ПМС і поліпшити стан шкіри. При

Причини виразкової хвороби і гастриту. Коментарі професора.

Все про сучасні методи діагностики та лікування гастриту і виразки розповів доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Сергій Михайлович Ткач. Сергію Михайловичу, розкажіть про гастрит та виразкову хворобу. Чому вони розвиваються, і