Репродуктивна медицина 2019-09-16T16:30:36+00:00

РЕПРОДУКТИВНА МЕДИЦИНА

Рівень безпліддя в Україні та світі досягає 20%, кожна п’ята сімейна пара не може самостійно мати дітей. Ще декілька десятиліть тому в таких сім’ях, жадане «мама» і «тато» могло так і не пролунати. На сьогоднішній день, завдяки сучасним методам обстеження та лікування, більшість сімейних пар мають великі шанси стати батьками.

Якщо протягом року ви живете регулярним статевим життям і не використовуєте ніяких методів контрацепції, але другої смужечки на тесті на вагітність так і не з’являється, настав час звернутися до спеціаліста. Це не завжди значить, що у вас безпліддя, можливо , вам необхідна зовсім невелика допомога.

Сучасна репродуктологія – медична наука, яка розвивається, помножена на колосальний досвід лікарів нашої клініки і дозволяє творити чудеса.

Провідні медичні фахівці України — професор Яроцький Микола Євгенійович, заслужений лікар України, Президент Асоціації ембріологів України Зінченко Віктор Михайлович, к. м. н. Яроцька Ірина Володимирівна та інші спеціалісти об’єдналися у AMC, виконуючи складні діагностичні і лікувальні процедури, котрі дозволяють досягти ефективного лікування безпліддя.

З моменту звернення до повного одужання

В АМС працюють кращі лікарі усіх спеціальностей. Завдяки цьому кожен пацієнт може пройти в клініці усі етапи діагностики і лікування, необхідні для вирішення його проблеми. У разі необхідності ви можете отримати консультацію ендокринолога, мамолога, невропатолога, кардіолога, інфекціоніста та ін.

Новітні методи діагностики і лікування проводяться за допомогою обладнання, яке відповідає світовим стандартам. Наявність хірургічного блоку дозволяє здійснювати як малоінвазивні операції, так і масштабні оперативні втручання у лікуванні безпліддя.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, застосування інноваційних методик, а також колосальний досвід лікарів-репродуктологів – все це дозволяє розробити оптимальну програму для вирішення проблеми кожної пацієнтки або сімейної пари.

«Термін «безпліддя» не зовсім коректний. Найчастіше пари не безплідні, а відчувають проблеми із зачаттям або не можуть мати дітей. Після проведення лікування або використання допоміжних репродуктивних технологій близько 40-60% подружніх пар отримують довгоочікувану вагітність і стають батьками.» Заслужений лікар України, президент Українського товариства ембріологів, лікар вищої категорії, генетик, ембріолог Віктор Михайлович Зінченко.

 

ПЕРЕВАГИ АКАДЕМІЧНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ВАС

26 медичних напрямків для жіночого і чоловічого здоров’я.
Ультразвукові апарати експертного класу, ендоскопічне та діагностичне обладнання.
Хірургічний блок оснащений обладнанням світового рівня.
Провідні професори, кандидати мед. наук, лікарі вищої категорії під керівництвом професора Яроцького М.Є.
Навчальний центр для лікарів
Відділ репродуктивних технологій

МИ ПРОВОДИМО

 • Діагностику жіночого і чоловічого безпліддя
 • Консервативне лікування безпліддя
 • Оперативне лікування безпліддя
 • Лікування безпліддя із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій
 • Стимуляція овуляції і моніторинг при природному зачатті
 • Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ)
 • Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ)
 • Виділення сперматозоїдів з яєчка і його придатків (TESA, MESA)
 • Введення сперматозоїда всередину яйцеклітини (ІКСІ)
 • Попередімплантаційна генетична діагностика
 • Використання донорського матеріалу
 • Сурогатне материнство
 • Кріоконсервація сперматозоїдів, яйцеклітин та ембріонів

СПЕЦІАЛІСТИ РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ

Яроцький Микола Євгенійович

Науково-медичний керівник, доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, акушер-гінеколог

Яроцька Ірина Володимирівна

Директор, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, акушер-гінеколог, репродуктолог

Демьяненко Олеся Володимирівна

кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, акушер-гінеколог

Воронкова Надія Михайлівна

лікар вищої категорії, акушер-гінеколог

Ларіна Ольга В’ячеславівна

Лікар вищої категорії, акушер-гінеколог

Зінченко Віктор Михайлович

Заслужений лікар України, Президент Асоціації ембріологів України,, генетик, ембріолог, лікар вищої категорії

ВАРТІСТЬ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Поради професора: як не пропустити початок розвитку ендокринних захворювань?

Які симптоми характерні для ендокринних захворювань? Які хвороби зустрічаються найчастіше і як не пропустити початок їх розвитку? Чи може ендокринна патологія викликати безпліддя? На ці та інші питання відповів доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, ендокринолог, нейроендокринолог, андролог Михайло Лазаревич Кирилюк. Михайле Лазаревичу, розкажіть, будь ласка, про симптоми ендокринних

А ви впевнені, що у вас хронічний гастрит?

Хронічний гастрит - достатньо поширене захворювання. Однак не для всіх пацієнтів цей діагноз виявляється вірним. Такі симптоми, як при хронічному гастриті, спостерігаються ще при одній патології - функціональній диспепсії. Доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Академічного Медичного Центру Сергій Михайлович Ткач розповів, в якому випадку не можна

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ