Співпраця для лікарів 2019-07-12T22:24:51+00:00

Академічний Медичний Центр запрошує до співпраці лікарів і спеціалістів у сфері медицини.

 

АМС – це багатопрофільна клініка високого рівня, де діагностику і лікування проводять провідні професори і лікарі України за 26 медичними напрямками.

Наша команда працює в тісній співдружності більше 20 років. Успішна медична діяльність лікарів АМС перевірена роками практики, заснована на повній довірі пацієнтів, збереження здоров’я яких є нашою найвищою цінністю.

Навчальний центр

На базі клініки діє Навчальний центр для лікарів, який є клінічною базою Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Лікарі і експерти Академічного медичного центру разом зі спеціалістами кафедри проводять школи-семінари, майстер-класи та практикуми з актуальних питань медицини. Після проходження курсів слухачі отримають сертифікати державного зразка НМАПО ім. П. Л. Шупика.

Лікарі АМС ведуть активну практичну, наукову і педагогічну діяльність. Ми готові надати експертну консультаційну допомогу у вирішенні складних медичних завдань, допомогти в освоєнні великих обсягів теоретичних знань і оволодінні складними медичними навичками, в тому числі оперативними. В АМС діє хірургічне відділення, оснащене сучасним медичним обладнанням світового рівня (2016-2017 р).

 

 

Що Ви отримаєте, ставши партнером АМС?

— участь в тематичних лекціях, майстер-класах та дискусійних клубах;
— розробку індивідуальної партнерської програми;
— допомогу і підтримку в освоєнні теоретичних знань і практичних навичок будь-якого рівня складності;
— допомогу мультидисциплінарної команди лікарів у вирішенні складних медичних завдань;
— можливість брати участь в консультаціях, діагностиці та проведення хірургічного лікування разом з професорами і докторами медичних наук;
— повну підтримку та нагляд під час навчальних та партнерських програм;
— регулярну розсилку актуальних новин в сфері медицини.

Лікарю необхідно постійно вчитися і розвиватися, щоб залишатися на гребені хвилі професіоналізму!
Спеціалісти АМС регулярно беруть участь в медичних конференціях і наукових симпозіумах, проходять стажування за кордоном і діляться науковим і практичним досвідом зі своїми колегами.

Ми раді бути корисними не тільки своїм пацієнтам, а й лікарям, адже головний наш принцип – надання висококваліфікованої медичної допомоги.

Якщо Ви зацікавлені в співпраці зі спеціалістами Академічного медичного центру або хочете дізнатися більше про партнерські програми, будь ласка, надішліть заявку на електронну пошту marketing@amcenter.com.ua

Будемо раді бачити Вас в нашій команді!