Здорове серце 2019-07-09T19:43:37+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ «ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ»

3040 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

для активних людей після 40 років, що бажають зберегти своє здоров’я і довголіття

АКТУАЛЬНО:

більше 15 млн. чоловік на рік помирають від інфарктів та інсультів. У 80% випадків кризовим станам можна запобігти.

Серцево-судинні захворювання та їх ускладнення – інфаркт та інсульт – займають провідне місце серед причин передчасної смертності чоловіків активного віку від 40 років. Інфаркт та інсульт розвиваються спонтанно і при відсутності негайної медичної допомоги призводять до летального результату або незворотних змін в організмі. Ці захворювання істотно знижують якість життя і вимагають тривалого лікування і реабілітації.
Впродовж останніх десятиліть відзначається різке «омолодження» серцево-судинних захворювань. До них все більше стають схильними активні люди у віці 40 років. При цьому у чоловіків ці захворювання зустрічаються в 4 рази частіше, ніж у жінок. Сучасний ритм життя накладає важкий відбиток на стан здоров’я представників сильної статі. Постійні стреси, напружена робота, величезна відповідальність, відсутність нормального режиму харчування, сну і відпочинку позначаються на здоров’ї чоловіків вкрай згубним чином. Ризик розвитку інфаркту або інсульту починає зменшуватися відразу після відмови від куріння, а через рік знижується на 50%.
Важливу роль в занедбаності захворювань грає «чоловічий характер» – більшість представників сильної статі звертається до лікаря тільки тоді, коли з’являються нестерпні болі, істотні зміни шкірних покривів, запаморочення.
Пакет «Здорове серце» включає комплекс діагностичних процедур, який дозволяє оцінити стан серцево-судинної системи, визначити фактори ризику і виявити серцево-судинні захворювання, що протікають безсимптомно.
Здоров’я після 40 років можна зберегти, але щоб бути впевненим у своїх силах і будувати довгострокові плани на життя, кожній людині в цьому віці слід більше дбати про свій організм і щорічно проходити профілактичне обстеження серцево-судинної системи.
В Академічному Медичному Центрі ви можете зробити повну необхідну діагностику, отримати якісну консультацію вузькопрофільних фахівців і, при необхідності, лікування. Всі фахівці центру мають високий рівень професійної кваліфікації, тому ми гарантуємо своїм пацієнтам точність поставлених діагнозів і позитивний результат лікування.

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація кардіолога, канд.мед.н. первинна
Консультація кардіолога, канд.мед.н. повторна

ДОСЛІДЖЕННЯ

Електрокардіограма
Ехокардіографія (УЗД серця)

АНАЛІЗИ

Ліпідограма (загальний холестерин, ЛВП, ЛНП, тригліцериди, коефіцієнт атерогенності)

Регулярність візитів: 2 візиту, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 3040 грн

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ

Пізня вагітність: чи варто чекати проблем і ускладнень?

Часи, коли нормою було народити дитину в 20-22 роки, вже давно в минулому: згідно статистики, європейки народжують первістка у віці 25-30 років. В Україні теж поступово це стає нормою: 25-річних вагітних вже давно ніхто не

Вплив гормональних контрацептивів на зовнішність. Питання гінекологу

Ефективність гормональних контрацептивів, згідно з науковими даними, становить близько 99%. Часто вони дозволяють не тільки запобігти незапланованій вагітності, але і зменшити тривалість менструації, знизити больовий синдром, полегшити симптоми ПМС і поліпшити стан шкіри. При

Причини виразкової хвороби і гастриту. Коментарі професора.

Все про сучасні методи діагностики та лікування гастриту і виразки розповів доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Сергій Михайлович Ткач. Сергію Михайловичу, розкажіть про гастрит та виразкову хворобу. Чому вони розвиваються, і