Здорове серце 2019-07-09T19:43:37+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ «ЗДОРОВЕ СЕРЦЕ»

3040 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

для активних людей після 40 років, що бажають зберегти своє здоров’я і довголіття

АКТУАЛЬНО:

більше 15 млн. чоловік на рік помирають від інфарктів та інсультів. У 80% випадків кризовим станам можна запобігти.

Серцево-судинні захворювання та їх ускладнення – інфаркт та інсульт – займають провідне місце серед причин передчасної смертності чоловіків активного віку від 40 років. Інфаркт та інсульт розвиваються спонтанно і при відсутності негайної медичної допомоги призводять до летального результату або незворотних змін в організмі. Ці захворювання істотно знижують якість життя і вимагають тривалого лікування і реабілітації.
Впродовж останніх десятиліть відзначається різке «омолодження» серцево-судинних захворювань. До них все більше стають схильними активні люди у віці 40 років. При цьому у чоловіків ці захворювання зустрічаються в 4 рази частіше, ніж у жінок. Сучасний ритм життя накладає важкий відбиток на стан здоров’я представників сильної статі. Постійні стреси, напружена робота, величезна відповідальність, відсутність нормального режиму харчування, сну і відпочинку позначаються на здоров’ї чоловіків вкрай згубним чином. Ризик розвитку інфаркту або інсульту починає зменшуватися відразу після відмови від куріння, а через рік знижується на 50%.
Важливу роль в занедбаності захворювань грає «чоловічий характер» – більшість представників сильної статі звертається до лікаря тільки тоді, коли з’являються нестерпні болі, істотні зміни шкірних покривів, запаморочення.
Пакет «Здорове серце» включає комплекс діагностичних процедур, який дозволяє оцінити стан серцево-судинної системи, визначити фактори ризику і виявити серцево-судинні захворювання, що протікають безсимптомно.
Здоров’я після 40 років можна зберегти, але щоб бути впевненим у своїх силах і будувати довгострокові плани на життя, кожній людині в цьому віці слід більше дбати про свій організм і щорічно проходити профілактичне обстеження серцево-судинної системи.
В Академічному Медичному Центрі ви можете зробити повну необхідну діагностику, отримати якісну консультацію вузькопрофільних фахівців і, при необхідності, лікування. Всі фахівці центру мають високий рівень професійної кваліфікації, тому ми гарантуємо своїм пацієнтам точність поставлених діагнозів і позитивний результат лікування.

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація кардіолога, канд.мед.н. первинна
Консультація кардіолога, канд.мед.н. повторна

ДОСЛІДЖЕННЯ

Електрокардіограма
Ехокардіографія (УЗД серця)

АНАЛІЗИ

Ліпідограма (загальний холестерин, ЛВП, ЛНП, тригліцериди, коефіцієнт атерогенності)

Регулярність візитів: 2 візиту, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 3040 грн

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ

Відповіді хірурга на найчастіші запитання про оперативне лікування

За наявності яких симптомів потрібно звернутися до хірурга? Коли операцію можна проводити лапароскопічним методом? Як підготуватися до оперативного лікування? Скільки триває відновлювальний період після операції, і як його скоротити? На ці та інші питання про

Чому при болях у животі не можна приймати анальгетики?

В усіх у домашній аптечці є знеболюючі засоби. При появі головного болю загальноприйнято застосування анальгіну. При болях у животі багато хто чинить так само. Однак доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Академічного

Поради професора: як не пропустити початок розвитку ендокринних захворювань?

Які симптоми характерні для ендокринних захворювань? Які хвороби зустрічаються найчастіше і як не пропустити початок їх розвитку? Чи може ендокринна патологія викликати безпліддя? На ці та інші питання відповів доктор медичних наук, професор, лікар вищої