ЕНДОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ШКТ – МАКСИМУМ 2019-07-09T19:41:57+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ «ЕНДОСКОПІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ШКТ – МАКСИМУМ»

5 910 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

чоловіків і жінок із захворюваннями шлунково-кишкового тракту

АКТУАЛЬНО:

гастроскопія і колоноскопія є «золотим стандартом» обстеження шлунково-кишкового тракту

У США і країнах Європи гастроскопія і колоноскопія є скринінговим дослідженням, яке проводять з метою профілактики всім пацієнтам старше 40 років.
Онкопатологія кишечнику і шлунку займає 3-тє і 4-те місце у світі серед загальної кількості випадків ракових захворювань. За даними ВООЗ, щорічно в світі діагностують більш 500 тис. нових випадків колоректальної онкології. У групі ризику знаходяться усі чоловіки і жінки старше 50 років. Наявність онкопатології у родичів підвищує ризик захворювання в 3-4 рази.
Багато пацієнтів надають перевагу заміні ендоскопічних обстежень іншими методами діагностики через неприємні відчуття під час процедури. Однак гастро-, колоноскопія є найбільш інформативними методами. Відеогастро-, колоноскопія дозволяють оцінити стан органів шлунково-кишкового тракту, а також провести необхідні лікувальні маніпуляції: взяти біопсію, зупинити кровотечу, припекти ерозію, видалити поліпи і т.д.
За бажанням пацієнта і при відсутності протипоказань в Академічному Медичному Центрі ви можете пройти гастро-колоноскопію під наркозом. Анестезіолог вводить пацієнта в стан медикаментозного сну тільки на час процедури, а вже через годину після її завершення клієнту можна покинути клініку.
В Академічному Медичному Центрі прийом ведуть кращі гастроентерологи України -доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Ткач Сергій Михайлович і доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Дорофєєв Андрій Едуардович, а також проктологи, хірурги і лікарі інших спеціальностей.
Вибравши проведення гастро-колоноскопії під супроводом медикаментозного сну, ви отримаєте максимально інформативне обстеження органів шлунково-кишкового тракту і виконання необхідних маніпуляцій, не відчуваючи при цьому ніяких хворобливих і дискомфортних відчуттів.

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація анестезіолога

ДОСЛІДЖЕННЯ

Відеогастроскоп
Відеоколоноскопія
Медикаментозний сон

ДОДАТКОВО

Перебування в стаціонарі протягом 1 години
Відеодокументація дослідження

Регулярність візитів: 1 візит, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 5910 грн.

* Маніпуляції і дослідження, що не входять в пакет, оплачуються додатково

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ

Ремонтні роботи

Шановні пацієнти! Звертаємо вашу увагу на те, що зараз ведуться ремонтні роботи в районі нашої клініки. 11 та 12 червня з 13 до 19 години можлива відсутність електропостачання! З повагою, адміністрація

Нове слово в плазмотерапіі

Сьогодні в естетичній медицині починає простежуваться відхід від кардинальних хірургічних заходів в сторону малотравматичних і швидких методик. На озброєнні Академічного Медичного Центру з'явилася нова технологія Endoret. За допомогою цієї методики можна відокремлювати, концентрувати і витягати

Пластична хірургія перетворює мрію у життя

Незадоволеність своєю зовнішністю - одна з основних причин, що спонукає до пластичних операцій. І більшість клієнтів, таким чином, справедливо розраховують на значне поліпшення якості свого життя, повернення впевненості в собі та гармонізацію відносин між партнерами.