Робота зі страховими компаніями 2019-07-12T21:01:45+00:00

Академічний Медичний Центр – це багатопрофільна клініка, лікарі якої надають високоякісну медичну допомогу пацієнтам з захворюваннями різного ступеня складності.

Ми дбаємо про здоров’я і комфорт своїх пацієнтів і відкриті до співпраці зі страховими компаніями. Ми надаємо медичну допомогу, що відповідає світовим стандартам якості.

В АМС працюють 46 кращих спеціалістів різних напрямків: 14 професорів і докторів медичних наук, 15 кандидатів медичних наук, 17 лікарів вищої та першої категорії. Наші співробітники пройшли стажування в провідних клініках Австрії, Німеччини, Франції, Іспанії, США, та є експертами і членами міжнародних асоціацій.

Якість медичних послуг наших експертів підтверджено успішним багаторічним досвідом, заслуженим визнанням як в Україні, так і за кордоном, та довірою численних пацієнтів.

Академічний Медичний центр розташований в центрі міста і має хорошу транспортну розв’язку. Ми працюємо шість днів на тиждень з 8 ранку до 8 вечора, за попереднім записом – в неділю і святкові дні.

Зручне розташування і гнучкий графік дозволяють нашим пацієнтам обирати оптимальний час для відвідування клініки.

З питань співпраці звертайтесь за телефоном
+38-095-617-81-55.