Дерматовенерологія 2019-07-11T19:37:21+00:00

ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЯ

Дерматовенерологія – розділ медицини, що вивчає будову, функції, захворювання шкіри і її придатків – волосся, нігтів і слизових оболонок, а також недуги, які передаються статевим шляхом, методи їх діагностики, профілактики та лікування.

Шкіра –  найбільший орган людського тіла. З її стану починаються поняття здоров’я і краси.  Як цілісна оболонка організму шкіра захищає його від негативного впливу зовнішнього середовища, здійснює терморегуляцію, в також є найважливішою складовою тактильного сприйняття світу.

Разом з тим вона потребує ретельного догляду і своєчасного лікування. Адже захворювання шкіри і її придатків – це не тільки косметичні дефекти, але і серйозні патологічні процеси, часом навіть небезпечні для життя і загального здоров’я.

При появі симптомів шкірних патологій, особливо змін форми, кольору, розміру родимок, поява різного роду пігментних плям, почервоніння, лущення, свербіння, слід негайно звернутися до фахівця.  Нехтування цими симптомами або самолікування посилюють хворобу і загрожують неприємними наслідками.

В Академічному медичному центрі під керівництвом професора Когана Бориса Григоровича проводиться лікування та діагностика найбільш делікатних проблем здоров’я шкіри з використанням новітніх препаратів і методик як терапевтичного, так і хірургічного напряму.

Крім докладного і всебічного обстеження, у Вас буде можливість проконсультуватися з фахівцями суміжних спеціальностей (гінекологами, урологами, ендокринологами, дерматокосметології) для комплексного вирішення питання.

Наші лікарі нададуть кваліфіковану допомогу при таких станах:

  • хронічні запальні процеси (акне, псоріаз, екзема, дерматити різного походження);
  • грибкові, паразитарні та інші інфекційні захворювання шкіри;
  • шкірні прояви системних захворювань сполучної тканини;
  • захворювання, що передаються статевим шляхом;
  • новоутворення шкіри (невуси, базаліоми, сенільні кератоми);
  • стани, які потребують хірургічної реконструкції.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ