Ендокринологія 2019-09-07T20:38:52+00:00

ЕНДОКРИНОЛОГІЯ

endocrynolog2Різкі коливання ваги, дратівливість, забудькуватість, слабкість – спочатку гормональні розлади легко маскуються наслідками перевтоми або ж неправильної дієти. Однак буває, що нормалізації способу життя недостатньо – потрібна допомога лікаря-ендокринолога.

Важливо своєчасно виявити і усунути будь-які порушення в роботі ендокринної системи. Лікарі-ендокринологи проводять обстеження і призначають необхідне лікування при:

  • цукровому діабеті 1-2 типу;
  • дифузному токсичному зобі;
  • гіпотиреозі;
  • порушеннях в роботі гіпофізу;
  • хронічному аутоімунному тиреоїдиті та інших порушеннях роботи щитовидної залози.

«Своєчасна консультація ендокринолога – надійний спосіб виявити гормональні порушення, що здатні спровокувати серйозні захворювання. В першу чергу за допомогою варто звернутися людям з надмірною вагою, оскільки незбалансоване харчування нерідко сприяє розвитку такої тяжкої патології, як цукровий діабет. Сучасні медичні підходи дозволяють надати пацієнтам істотну допомогу навіть в таких непростих випадках. Однак набагато кращим рішенням на відміну від лікування, залишається профілактика.

kirilyuk-mihail-lazarovich

Не менш важливим напрямком роботи ендокринологів є допомога пацієнтам, які зіткнулися з проблемами зачаття малюка. Обов’язковою умовою для успішного настання вагітності є відновлення гормонального балансу. Ймовірно, можуть знадобитися також допоміжні репродуктивні технології – на щастя, це та сфера медицини, в якій в останні роки стався справжній прорив».

Кирилюк Михайло Лазаревич, доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, ендокринолог, нейроендокрінолог, андролог.

У нашому медичному центрі AMC ви пройдете діагностику по виявленню початкових ознак цукрового діабету, дослідження гормонального балансу.

Наші фахівці розробляють індивідуальні програми боротьби з надмірною вагою, також ми пропонуємо лікування за наступними напрямками:

  • ожиріння;
  • період клімаксу;
  • порушення роботи залози щитовидної;
  • порушення менопаузи.

При необхідності лікар-ендокринолог призначить додаткове обстеження патології вашого організму, шляхом проведення КТ, УЗД, МРТ, пункції щитовидної залози.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Кирилюк Михайло Лазарович

доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, ендокринолог, нейроендокринолог, андролог

Маслій Катерина Олександрівна

Лікар другої категорії, ендокринолог

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ