Про нас 2021-05-24T16:41:20+00:00

Про нас

Справжня гордість нашого Академічного Медичного центру – це альянс провідних лікарів, котрі є висококласними професіоналами і експертами своєї галузі, а також відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Наша команда працює в тісному дружньому колі понад 20 років. Успішна медична діяльність команди лікарів нашої клініки перевірена роками практики, побудована на повній довірі наших пацієнтів, збереження здоров’я яких є нашою найвищою цінністю.

Саме це і було двигуном створення Академічного Медичного Центру!

Академічний підхід, провідні експерти у своїй медичній сфері, високий професіоналізм, командна робота, порядність і етика – це наші базові принципи роботи.

Академічний медичний центр – це багатопрофільна клініка, яка відповідає високим стандартам щодо надання широкого спектру медичних послуг пацієнтам різного ступеню складності.

Ми створили приємну атмосферу та затишок, забезпечили сучасне обладнання світового рівня. В своїй роботі дотримуємся індивідуального підходу до проблеми кожного пацієнта і високих стандартів у профілактиці, діагностиці та терапії захворювань.

Академічний Медичний центр розташований у центрі міста, має зручне транспортне сполучення. Режим роботи дозволяє обрати найбільш оптимальний час прийому, що робить Ваше відвідування нашої клініки простим та зручним.

В Медичному центрі панує взаєморозуміння та дисципліна, а також працює персонал, котрий пройшов спеціальну професійну підготовку.

Наші лікарі володіють унікальним досвідом та знаннями, саме тому на базі Медичного центру здійснюється удосконалення та підготовка лікарів в рамках Академічного Навчального центру.

Ми постійно удосконалюємося та працюємо над собою, щоб бути постійно на гребені хвилі професіоналізму, слідуючи науковим інноваціям, новим технологіям і високим стандартам у світовій медицині, щоб для кожної проблеми зі здоров’ям знаходилось оптимальне рішення і Ваша довіра як пацієнта до нас завжди залишалась бездоганною!

Наша політика конфіденційності:
Ми гарантуємо повну конфіденційність кожному пацієнту і ніколи не передаємо інформацію про вас третім особам.

o-nas-2