Стати донором 2019-09-24T09:50:05+00:00

Запрошуємо Вас стати донором

Ви молода, здорова і щаслива мама? Ви кожен день радієте посмішкам свого малюка, і хочете, щоб таке ж щастя могла відчути кожна жінка? Ви можете допомогти знайти радість материнства і батьківства бездітним парам.

Близько 20% сімейних пар в Україні не можуть зачати дитину. Сучасні репродуктивні технології дарують надію багатьом, але лише інструментальних методик може бути недостатньо. Кожна 5-та жінка з безпліддям не може завагітніти зі своїми яйцеклітинами. Використання донорських яйцеклітин – єдиний шанс для неї стати мамою і створити повноцінну сім’ю. Ви можете здійснити чиюсь заповітну мрію і принести в цей світ трохи щастя і радості.

Чи можу я стати донором яйцеклітини?

Ви можете допомогти бездітним парам отримати довгоочікувану дитину, якщо:

 • Вам від 18 до 32 років;
 • у Вас є здорова дитина;
 • у Вас міцне здоров’я;
 • у Вашому роду немає генетичних захворювань;
 • у Вас немає шкідливих звичок;
 • Ви не хворіли венеричними захворюваннями

Донорство яйцеклітин дозволено законодавством України. Протягом життя жінка може бути донором яйцеклітин до 8 разів.

Чи безпечно це для здоров’я?

Донорство яйцеклітини повністю безпечно. Перед початком програми ви пройдете повне медичне обстеження. Потім лікар призначить спеціальну терапію для дозрівання яйцеклітин. Ви будете регулярно відвідувати лікаря нашого медичного центру, до відповідальності якого входить повна турбота про Ваше здоров’я до і після проведення процедури, тому Ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці всіх етапів для Вашого здоров’я.


Якщо ви вирішили стати донором яйцеклітини, ви повинні знати, що:

 • донорство яйцеклітини є безпечним для вашого здоров’я;
 • прийом гормональних препаратів не вплине на вашу вагу і не викличе в майбутньому гормональних порушень;
 • після програми ви зможете завагітніти і мати своїх дітей;
 • Ви зможете відвідувати клініку у зручний для Вас час;
 • програма передбачає високу компенсацію для Вас.

Конфіденційність

Програма донорства повністю конфіденційна для обох сторін. Майбутні батьки дізнаються про донора тільки загальну інформацію: національність, зріст, вага, колір шкіри, волосся і очей, групу крові та резус-фактор.

Як відбувається донорство яйцеклітини?

Якщо ви вирішили пожертвувати яйцеклітину і подарувати шанс на сімейне щастя бездітній парі, зателефонуйте нам і запишіться на перший прийом. Під час зустрічі з доктором ви дізнаєтеся про сумісність з програмою донорства яйцеклітини, дізнаєтеся про умови програми та пройдете огляд. Після цього ви здасте аналізи і пройдете необхідні обстеження (огляд гінеколога, проведення УЗД).

Після отримання результатів досліджень, які підтверджують, що ви повністю здорові, лікар призначить препарати для гормональної стимуляції дозрівання яйцеклітин. В процесі стимуляції ви будете регулярно відвідувати лікаря і проходити огляди. Таким чином лікар буде стежити за вашим здоров’ям, зростанням яйцеклітин і при необхідності корегувати терапію.

Після стимуляції Ви пройдете процедуру забору яйцеклітин. Вона проводиться під загальним наркозом і є безболісною. Сама процедура займає близько 15 хвилин. Після її проведення ви можете провести в клініці ще кілька годин, і наші лікарі проконтролюють стан вашого здоров’я.

Чому бути донором добре?

Ставши донором яйцеклітини, ви допоможете стати батьками парі, яка в іншому випадку може ніколи не дізнатися щастя батьківства і материнства. Ви зробите світ трохи кращим і щасливішим.

Під час програми ви безкоштовно пройдете повну діагностику вашого здоров’я. Також ви отримаєте матеріальну компенсацію за витрачений час та можливі незручності.

Якщо ви вирішили подарувати радість материнства комусь із наших пацієнтів, телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання і розповімо, що потрібно робити.

 

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ