ВПЕВНЕНІСТЬ І ЗДОРОВ’Я 2019-07-18T19:21:04+00:00

Гастроскопія є «золотим стандартом» діагностики шлунку, стравоходу і дванадцятипалої кишки.
У США і країнах Європи гастроскопія є скринінговим дослідженням, яке проводять в профілактичних цілях всім пацієнтам старше 40 років.
За бажанням пацієнта і при відсутності протипоказань, в Академічному Медичному Центрі ви можете пройти гастроскопію під медикаментозним сном.
Відеогастроскоп дозволяє оцінити стан органів шлунково-кишкового тракту, а також провести необхідні лікувальні маніпуляції: взяти біопсію, зупинити кровотечу, припекти ерозію і т.д.

За даними ВООЗ, щорічно в світі діагностують більш 500 тис. нових випадків колоректального раку. У 30% пацієнтів захворювання закінчується летально, часто через пізню діагностику. У групі ризику знаходяться всі чоловіки і жінки старше 50 років. Наявність онкопатології у родичів підвищує ризик захворювання в 3-4 рази.
Колоноскопія є «золотим стандартом» діагностики товстого кишечника. Вона дозволяє за допомогою відеодатчика вивести на екран зображення досліджуваних ділянок, взяти біопсію, а також провести деякі лікувальні маніпуляції, наприклад, видалити поліпи.

ВЫ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ