Дитяча гінекологія 2019-09-16T17:08:40+00:00

ДИТЯЧА ГІНЕКОЛОГІЯ

Чи можна вважати за нормальне відсутність менструації у 15-річної дівчинки? Якого роду виділення допустимі у третьокласниці? Чи можна кататися на двоколісному велосипеді 2-річній дитині? Коли необхідно бити на сполох?

Ці та багато інших питань все частіше непокоять сучасних мам.

Дитяча гінекологія – відносно новий напрямок в медицині, що знаходиться на стику педіатрії та гінекології. Він виник в результаті необхідності виділення особливостей гінекологічних проблем у дітей і має на увазі необхідність особливої ​​професійної підготовки дитячих і підліткових гінекологів.

І перше питання, яке виникає у кожної другої матері неповнолітньої дочки, звучить приблизно так: «Чому я повинна вести дитину до дитячого гінеколога – чим поганий мій постійний лікар, котрий веде мене вже не один десяток років?».

По-перше, не варто забувати про суттєві відмінності в структурі і функції статевих органів дозрілої жінки і дівчинки-підлітка, а тим більше, зовсім ще маляти. До того ж, багато гінекологічних захворювань у дітей протікають майже непомітно. І саме спеціальна підготовка дитячого гінеколога дозволяє своєчасно виявити ці симптоми і призначити відповідне лікування.

По-друге, дитячий гінеколог – це не просто лікар, він ще й тонкий психолог. Адже далеко не кожна дівчинка зважиться поділитися з незнайомою людиною своїми відчуттями і страхами, та ще й показати лікарю проблемні зони. А дитячий гінеколог знайде підхід навіть до найбільш замкнутих підлітків, він з турботою і увагою проведе прийом, виявить проблему і призначить лікування.

Висококваліфіковані лікарі Академічного медичного центру AMC займаються професійним лікуванням гінекологічних захворювань у дівчаток дитячого і підліткового віку. Дитяча статева система ще не розвинена і не стійка. Будь-який розлад в організмі може спровокувати виникнення захворювань.

Дитячий гінеколог швидко встановить точний діагноз і призначить ефективну програму лікування, яке збереже здоров’я і допоможе вчасно запобігти розвитку серйозних патологій.

 

ПЕРЕВАГИ АКАДЕМІЧНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ВАС

26 медичних напрямків для жіночого і чоловічого здоров’я.
Ультразвукові апарати експертного класу, ендоскопічне та діагностичне обладнання.
Хірургічний блок оснащений обладнанням світового рівня.
Провідні професори, кандидати мед. наук, лікарі вищої категорії під керівництвом професора Яроцького М.Є.
Навчальний центр для лікарів
Відділ репродуктивних технологій

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

«Сьогодні, коли через неблагополучну екологію стали чимось нерідкісним всякого роду патології і аномалії статевих органів, дуже важливо, щоб дівчинка-підліток спостерігалася у досвідченого дитячого гінеколога. Адже «дорослий лікар», через недостатній досвід спілкування з юними пацієнтками, може поставити невірний діагноз або прописати гормональну терапію, яка підлітку протипоказана. Головне, про що слід знати мамам, котрі сумніваються в доцільності походу саме до дитячого гінеколога, – це те, що методики обстеження у цих фахівців різні. Іншими словами, що підходить для дорослої жінки, те може нашкодити дівчинці. Я вже практикую в цій сфері більше 20 років, тому можу з упевненістю сказати: до 18 років дівчаткам слід спостерігатися саме у дитячого гінеколога. »

Paediatric gynaecologist

Юдіна Тетяна Валеріївна

кандидат медичних наук,  лікар вищої категорії,  дитячий гінеколог

До компетенції дитячого гінеколога входять:

 • Гормональні порушення у новонароджених;
 • Вроджені аномалії;
 • Вади розвитку;
 • Синехії малих статевих губ;
 • Запальні захворювання, такі як вульвіт, вульвовагініт;
 • Проблеми як передчасного статевого дозрівання так і відставання статевого розвитку;
 • Проблеми, пов’язані з менструальним циклом (хвороблива менструація, її відсутність, тривалий цикл, недостатні або рясні виділення, нерегулярні менструації);
 • Захворювання молочних залоз;
 • Кісти яєчників;
 • Інфекційні гінекологічні захворювання;
 • Захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • Діагностика вагітності;
 • Ендокринні захворювання.
ВАРТІСТЬ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Вітаємо з Новим 2022 роком!

Вітаємо з Новим 2022 роком! Бажаємо, щоб цей рік приніс багато радісних подій та щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання й у всіх справах вас супроводжує удача! Колектив Академічного Медичного Центру

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ