Ортопедія и травматологія 2019-09-07T20:44:31+00:00

ОРТОПЕДІЯ І ТРАВМАТОЛОГІЯ

ORTOPED_WEBОртопедія і травматологія – два тісно пов’язаних між собою напрямки медицини, що займаються вивченням, профілактикою і лікуванням патологій опорно-рухового апарату.

Ортопедія спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні деформацій і порушень функцій кістково-м’язової системи в результаті вроджених дефектів і вад розвитку.

Кваліфікована ортопедія важлива і для дітей, оскільки попереджує розвиток дисплазії тазостегнових суглобів, кривошиї і клишоногості, які при несвоєчасному лікуванні можуть погіршити якість життя в юному віці та стати проблемою в дорослому житті.

Травматологія вивчає і лікує наслідки різних травм кісток, суглобів, сухожилля, при необхідності відновлює втрачені форми і функції опорно-рухової системи.

І ортопедія, і травматологія практикують протезування.

Звернувшись до Академічного медичного центру АМС ви отримаєте якісну консультацію і професійне безболісне лікування на основі новітніх методик. Фахівці нашого медичного центру застосовують виключно сучасні підходи і технології в діагностиці та терапії захворювань.

Обстеження та лікування в нашому центрі проходять, враховуючи специфіку і унікальність проблем, в максимально комфортних умовах та при цілковитому взаєморозумінні. Ми забезпечимо вам найкоротші терміни реабілітації та повний супровід до остаточного одужання.

Щоб жити повноцінним життям, незважаючи на вроджені дефекти і перенесені травми, будь-які проблеми з опорно-руховим апаратом не можна залишати без уваги.

Ідеальний для здоров’я варіант – звертатися до кращих фахівців з великим досвідом роботи. Також має значення і технічне оснащення клінічної установи. Такий високий рівень може запропонувати наша клініка АМС.

 

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Марцьоха Андрій Володимирович

Лікар першої категорії, ортопед-травматолог

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ