Пластична хірургія 2019-09-12T21:17:23+00:00

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ

8819167e7c13e59fa96e0c49396cc8de

Пластична хірургія – крок до зміни життя.

Вже давно пластичну хірургію розглядають у якості медичного напрямку, який здатний докорінно змінити життя людини. Адже ні для кого не секрет, що недоліки в зовнішності можуть згубно позначитися не тільки на кар’єрному зростанні або сімейних відносинах, а й стати причиною виникнення всіляких комплексів і формування низької самооцінки. Бажаємо ми того чи ні, але естетика обличчя і тіла зайняли важливу нішу нашого життя.

Академічний Медичний Центр АМС готовий допомогти у вирішенні ваших проблем. Наша медична команда забезпечить вам повний супровід на всіх етапах, – від найпершої консультації до виписки.

Пластична хірургія – це напрямок в хірургії, основною метою якого є оперативне втручання для усунення різних дефектів і деформацій тканин людини або якогось органу. Але якщо говорити простіше, то це пластичні операції, які здатні поліпшити риси обличчя, скорегувати фігуру, вирішити багато проблем інтимного характеру.

Пластичну хірургію вже давно ділять на два види:

 • естетична;
 • реконструктивна.

Естетична пластична хірургія спрямована на поліпшення зовнішності. Люди свідомо обирають оперативне втручання для того, щоб продовжити свою молодість і повною мірою відчути свою красу.

Реконструктивна пластична хірургія допомагає позбутися різних дефектів і деформацій, які є вродженими або були отримані в результаті травми чи перенесеної хвороби. Фахівці нашого медичного центру допомагають повернутися таким пацієнтам до повноцінного життя, забезпечуючи повне відновлення і функціонування пошкоджених частин тіла.

Такий напрямок хірургії приходить на допомогу тоді, коли зробити пластичну операцію за медичними показниками просто необхідно. А така потреба може виникнути у наступних випадках:

 • операції по реконструкції молочних залоз;
 • гіменопластика;
 • операції на великих і малих статевих губах;
 • збільшення або лікування викривлення статевого члена;
 • операції по звуженню піхви і багато іншого.

З розвитком медицини пластична хірургія стає все більш безпечною, пропонує свої ноу-хау і останні світові розробки. Унікальний і багаторічний досвід професіоналів, сучасне обладнання та комплексний підхід – все це відкриває перед пацієнтами нашої клініки широкі можливості для поліпшення свого рівня життя і самовідчуття.

Запрошуємо вас записатися на консультацію до нашого кваліфікованого лікаря пластичної хірургії і отримати повну інформацію про можливості, котрі максимально відповідні для вас і вашого організму.

У нашому центрі ви зможете скористатися такими послугами як:

 • операції з омолодження (фротнліфтинг, фейсліфтинг, рітідектомія);
 • інтимна пластика (фалопластика, лабіопластика, вагінопластика);
 • операції на обличчі (ринопластика, отопластика, ментопластика, хейлопластика та інше);
 • операції з корекції грудей (маммопластика);
 • операції зі зміни об’ємів тіла та багато іншого.

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Харьков Андрій Леонідович

доктор медичних наук, лікар вищої категорії, хірург, пластичний хірург, онкохірург, отоларинголог

Пінчук Василь Дмитрович

доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, хірург, Президент Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів

Ткач Олег Сергійович

кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, хірург, пластичний хірург

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ