Жіноче здоров’я ГАРАНТ 2019-07-09T18:22:41+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ «ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я ГАРАНТ»

от 2770 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

для жінок від 18 років, яким важлива впевненість у своєму здоров’ї для повного та щасливого життя

АКТУАЛЬНО:

Багато гінекологічних патологій, в тім числі онкологічних, починаються безсимптомно.

Якщо у жінки з’являються біль і дискомфорт, захворювання, як правило, вже розвинене. У разі регулярного відвідування гінеколога для профілактичного огляду патології шийки матки та доброякісні пухлини можна діагностувати на ранніх етапах. У таких випадках лікування більш просте, ефективне і вимагає менших тимчасових і фінансових витрат.
При онкозахворюваннях час постановки діагнозу часто визначає результат лікування!

Кожна жінка раз у півроку, навіть якщо її нічого не турбує, повинна проходити цитологічне обстеження шийки матки та робити мікроскопію виділень. Раз на рік потрібно проходити повний огляд гінеколога з обстеженням шийки матки і проведенням УЗД. Це стандартні скринінгові методи, які дозволяють виявити хворобу на ранніх етапах. Наприклад, доброякісні пухлини матки, яєчників і молочної залози можуть бути виявлені тільки при ультразвуковому дослідженні. Стан слизової шийки матки і піхви можливо оцінити тільки під час огляду за допомогою дзеркал, кольпоскопії і лабораторних досліджень.

Пакет «Жіноче здоров’я Гарант» включає весь спектр необхідних щорічних скринінгових обстежень, які дозволяють оцінити стан жіночих внутрішніх статевих органів, слизової шийки матки і піхви, а також структуру молочних залоз.
В Академічному Медичному Центрі ви можете пройти повну діагностику жіночого інтимного здоров’я, отримати якісну консультацію фахівця і при необхідності лікування. Всі фахівці центру мають високий рівень професійної кваліфікації, тому ми гарантуємо своїм пацієнтам точність поставлених діагнозів і позитивний результат лікування.
Рекомендована щорічно для жінок з 18 років.

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація акушера-гінеколога первинна
Консультація акушера-гінеколога повторна

ДОСЛІДЖЕННЯ

Ультразвукове дослідження органів малого тазу
Ультразвукове дослідження молочної залози
Розширена кольпоскопія

АНАЛІЗИ

Цитологічне дослідження слизової шийки матки і цервікального каналу
Мікроскопічне дослідження урогенітальних виділень

Регулярність візитів: 2 візиту, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 2770 грн.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ