Пренатальна діагностика 2019-09-16T17:10:47+00:00

ПРЕНАТАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

img_9803-copy

Пренатальна діагностика – це комплекс заходів, котрий включає обстеження плоду і матері на різних термінах вагітності: ультразвукове дослідження, аналіз деяких показників крові вагітної і, у разі необхідності, більш складні дослідження.

Мета пренатальної діагностики – своєчасне виявлення відхилень розвитку плоду, а також наявності ускладнень вагітності.

Експертне ультразвукове дослідження – важлива складова пренатальної діагностики. Воно дозволяє виявити вади розвитку плоду, запідозрити можливість хромосомної патології, встановити наявність акушерських ускладнень, окреслити групу вагітних з високим ризиком, контролювати стан плоду.

Разом з ультразвуковим дослідженням проводять аналіз деяких показників крові матері, і на підставі комплексної обробки отриманих даних розраховують ризики хромосомної патології у плода, деяких вад його розвитку, а також ризики, пов’язані з ускладненнями вагітності, такі як затримка росту плоду, прееклампсія, передчасні пологи, маловоддя, багатоводдя та ін.

Повне визначення хромосомного набору плоду для виключення хромосомної патології (такої як синдром Дауна, синдром Едвардса та ін.) можливо тільки шляхом аналізу клітинного матеріалу, який отримують за допомогою інвазійних процедур: амніоцентезу, біопсії хоріона / плаценти. Проводяться такі процедури тільки при наявності показань, тобто при виявленні підвищеного ризику хромосомної патології під час обстежень в І або ІІ триместрі вагітності, виявленні вад розвитку або особливостей розвитку плода.

В Академічному Медичному Центрі детальне ультразвукове дослідження при вагітності проводять відповідно до наказів МОЗ України, а також відповідно до рекомендацій Міжнародного товариства ультразвуку в акушерстві і гінекології.

Найкраще проводити комплексне обстеження в І триместрі на 11-13 тижні. У цей період можна виключити важкі вади розвитку плоду, оцінити ризик хромосомної патології та акушерських ускладнень. Оцінка ризику та ультразвуковий огляд не є прямим аналізом хромосом плода, але при правильному проведенні допомагають виявити до 95% хромосомних аномалій.

В ІІ триместрі на 19-21 тижні проводять докладне вивчення анатомії плода, контроль його зростання, оцінку стану плаценти, навколоплідних вод, шийки матки, а також кровообігу в маткових артеріях. Паралельно з допомогою аналізу крові матері визначають ризик дефектів нервової трубки у плода (ущелин хребта і ін.).

Мета огляду в ІІІ триместрі – проконтролювати ріст і стан плоду, оцінити подальший розвиток його органів, виключити вади розвитку, які не виявляються на більш ранніх термінах.

При наявності ускладнень під час вагітності або особливостей у плода графік ультразвукових оглядів складається індивідуально.

prenatalnaya_diagnostika-300x200prenatalnaya_diagnostika_300x200

ПЕРЕВАГИ АКАДЕМІЧНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ВАС

26 медичних напрямків для жіночого і чоловічого здоров’я.
Ультразвукові апарати експертного класу, ендоскопічне та діагностичне обладнання.
Хірургічний блок оснащений обладнанням світового рівня.
Провідні професори, кандидати мед. наук, лікарі вищої категорії під керівництвом професора Яроцького М.Є.
Навчальний центр для лікарів
Відділ репродуктивних технологій

ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ

  • Консультацію з питань пренатальної діагностики
  • Експертне ультразвукове дослідження на всіх термінах вагітності
  • Спеціалізований огляд при багатоплідній вагітності з акцентом на специфічні ускладнення
  • Спеціалізований огляд при деяких складних вадах розвитку з оцінкою прогнозу
  • Контроль росту плода в динаміці вагітності з оцінкою материнсько-плодового кровотоку
  • Цервікометрію в динаміці вагітності
  • Консультацію англійською та німецькою мовами

СПЕЦІАЛІСТИ ПРЕНАТАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ

Гребініченко Ганна Олександрівна

кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, лікар вищої категорії, пренатальна діагностика

КОМПЛЕКСНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВАС

ВАРТІСТЬ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Вітаємо з Новим 2022 роком!

Вітаємо з Новим 2022 роком! Бажаємо, щоб цей рік приніс багато радісних подій та щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання й у всіх справах вас супроводжує удача! Колектив Академічного Медичного Центру

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ