Жіноче здоров’я свобода 2019-07-09T18:24:09+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ “СВОБОДА І БЕЗПЕКА”

2 890 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

для активних жінок будь-якого віку (при зміні статевого партнера)

АКТУАЛЬНО:

інтимні захворювання розвиваються безсимптомно, але можуть призводити до запальних і спайковим процесам, безпліддя і передракових станів

Захворювання, що передаються статевим шляхом, – звучить страшно, але в більшості випадків при ранній діагностиці вони успішно піддаються лікуванню. Близько 50% населення розвинених країн хоч раз в житті хворіють ЗПСШ. Ці захворювання починаються безсимптомно, але при відсутності лікування гострої форми, в 100% випадків переходять в хронічну стадію. Статеві інфекції запускають запальні процеси, зачіпаючи всі органи жіночої статевої системи. В результаті можуть розвинутися спайкові процеси, передракові стани шийки матки і безпліддя, а також можуть виникнути викидні і передчасні пологи.

Часто жінка може навіть не підозрювати про проблеми зі здоров’ям, адже ряд хвороб розвиваються приховано і поступово переходять в хронічну форму. Однак, навіть при появі дискомфорту і болю жінки не завжди поспішають до гінеколога. Багато жінок самі обирають спосіб лікування, що лише погіршує ситуацію. Набутий медикамент може не підійти і привести до знищення не тільки шкідливої, а й корисної мікрофлори статевих органів. Важливо точно знати, яке саме інфекційне або неінфекційне захворювання має місце і в кожному випадку підбирати індивідуальний курс лікування.

Без лабораторної діагностики визначити захворювання неможливо!

Жінка, яка досягла репродуктивного віку, повинна проходити огляд гінеколога і профілактичні обстеження щороку, а також при зміні статевого партнера. Тільки лікар за допомогою сучасних методів діагностики може виявити захворювання, правильно поставити діагноз і призначити відповідне лікування. Тільки комплексне лікування і усунення причини захворювання, а не пом’якшення його симптомів призведе до одужання.

В Академічному Медичному Центрі ви можете пройти діагностику на всі інфекції, що передаються статевим шляхом, отримати якісну консультацію фахівця і при необхідності лікування. Всі фахівці центру мають високий рівень професійної кваліфікації, тому ми гарантуємо своїм пацієнтам точність поставлених діагнозів і позитивний результат лікування.

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація акушера-гінеколога первинна

Консультація акушера-гінеколога повторна

ДОСЛІДЖЕННЯ

Розширена кольпоскопія

АНАЛІЗИ

Комплекс аналізів (хламідії, уреаплазма все, мікоплазма все, ВПЛ 21 тип, герпес 1 і 2 тип)
Цитологічне дослідження слизової шийки матки і цервікального каналу
Мікроскопічне дослідження урогенітальних виділень

Регулярність візитів: 2 візиту, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 2890 грн.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ