Ось і настав довгоочікуваний момент вагітності! На якому терміні потрібно стати на облік до акушер-гінеколога?
На це питання відповіла лікар-першої категорії, акушер-гінеколог Академічного медичного центру Леся Володимирівна Дем’яненко.
– Згідно з українським законодавством, вагітна повинна стати на облік до 12 тижнів. На терміні 11 з половиною тижнів проводиться перший пренатальний скринінг, який включає УЗД і аналізи крові. Ці дослідження дозволяє встановити ризики розвитку серйозних хромосомних аномалій у плода, тобто синдрому Дауна, Едвардса і Патау.
Під час вагітності Ви відчуваєте не тільки величезну радість очікування малюка, але і велику відповідальність за його здоров’я. Одна з головних умов сприятливого перебігу вагітності і народження здорового малюка – це спостереження у високопрофесійного акушера-гінеколога. На жаль, число вагітних з високим ступенем ризику для матері і дитини зростає.
Тільки у 20% випадків вагітність протікає без будь-яких ускладнень!
Тому важливо звернутися до лікаря якомога раніше. Ми пропонуємо для Вас комплексний пакет «Повний супровід вагітності – ТУРБОТА».
Стаючи на облік в Академічному Медичному Центрі, Ви можете не переживати про стан свого здоров’я – адже Ви і Ваш майбутній малюк будете під наглядом справжніх професіоналів! Детальніше за посиланням.


