ПАКЕТ КРАСА І ЗДОРОВ’Я 2019-07-09T19:50:20+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ «КРАСА І ЗДОРОВ’Я»

5202 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

для активних жінок і чоловіків, охочих зберегти своє здоров’я, вести повноцінний і динамічний спосіб життя

АКТУАЛЬНО:

багато захворювань починаються безсимптомно і у разі відсутності лікування призводять до незворотних змін

Серцево-судинні захворювання можуть мати прихований перебіг, а потім спричинювати виникнення інфаркту та інсульту. За даними ВООЗ, в 80% випадків цим ускладненням можна запобігти завдяки своєчасній діагностиці і профілактиці!

Швидка втомлюваність та зниження працездатності може бути причиною порушення функції щитовидної залози і внутрішніх органів.
– Якщо Вас турбують часті або періодичні головні болі,
– У Вас підвищується тиск,
– Ви відчуваєте швидку стомлюваність або хронічну втому,
– Чи помічаєте зниження концентрації уваги і працездатності,
– Чи маєте порушення сну.

Пакет «Краса і здоров’я» розроблений для активних жінок, які із-за сильної зайнятості не можуть витрачати багато часу на відвідування медичних установ, але націлені на збереження здоров’я, своєчасну діагностику, лікування і профілактику.
Також комплексне обстеження необхідно, якщо ви маєте хронічні захворювання.
У сучасному світі є всі можливості для збереження міцного здоров’я і високої інтелектуальної та фізичної активності протягом довгих років. Головне – турбота про себе, своєчасна діагностика змін в організмі і правильна профілактика захворювань.

Для багатьох стало нормою проводити регулярно «профілактику» автомобілів, щоб попередити серйозні і небезпечні проблеми, але мало хто замислюється про своє здоров’я як інвестицію в довге, повноцінне і успішне життя. Адже зберігаючи високий рівень здоров’я, можна забезпечити собі і своїм близьким те майбутнє і рівень комфорту, яке ви хочете.
Пройшовши обстеження і здавши аналізи в Академічному Медичному Центрі, ви отримаєте консультації висококваліфікованих фахівців, які скорегують або підберуть для вас оптимальний курс профілактики, а при необхідності, лікування.
Піклуйтеся про своє здоров’я, і ​​організм віддячить вам відмінним самопочуттям, високою працездатністю і життєвою енергією в будь-якому віці!

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація терапевта первинна
Консультація терапевта повторна

ДОСЛІДЖЕННЯ

Електрокардіограма
УЗД серця (ехокардіографія)
УЗД судин голови та шиї
УЗД щитовидної залози
УЗД черевної порожнини і малого таза

АНАЛІЗИ

Клінічний аналіз крові
Глюкоза крові
Біохімічний аналіз крові
Загальний аналіз сечі
Рівень тиреотропного гормону в крові

Регулярність візитів: 2 візиту, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 5202 грн.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ

Чому репродуктивна медицина України є однією з кращих у світі?

З кожним роком кількість пацієнтів, які приїжджають в Україну для лікування безпліддя, збільшується. В чому секрет? У нас ліберальне законодавство та низькі ціни? Чи все ж таки у нас найкращі фахівці та розвинені технології? Чому

Що таке дисплазія шийки матки і вірус папіломи людини?

Про те, що означає діагноз “дисплазія шийки матки”, і чим небезпечний вірус папіломи людини, розповіла лікар вищої категорії, акушер-гінеколог Академічного Медичного Центру Леся Володимирівна Дем’яненко. Лесю Володимирівно, розкажіть, що таке вірус папіломи людини і чим

Як переконатися, що перебіг вагітності в нормі?

За даними ВООЗ, лише у 20% випадків вагітність і пологи протікають без ускладнень. Кількість вагітних з високим ступенем ризику для матері та дитини щорічно зростає. Як упевнитися, що все гаразд, і здоров’ю малюка нічого не