ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» в АМС

Главная»Новости»ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» в АМС

ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» в АМС

ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ» є одним із напрямків реформування галузі охорони здоров’я в Україні. Ця програма вже успішно впроваджена у західних областях нашої держави, а також у місті Києві. Про її використання наша знімальна група дізнавалася в Академічному Медичному Центрі.

Олег Мишак прямує до лікаря. Сьогодні він має намір зробити ультразвукове дослідження у хірурга.

— Можу вам запропонувати на 14.30 сьогодні на консультацію.

— Так, підходить

Олега записують в електронний реєстр пацієнтів клініки. Завдяки новітньому програмному забезпеченню йому не варто стояти у чергах. До того ж час прийому у лікаря він обирає сам.

Рамі Абу Шамсія, кандидат медичних наук, доцент, хірург вищої категорії в АМЦ

— Пациент, когда он обращается за медицинской помощью в клинику, и начинает заходить на наш сайт, он может записаться автоматически на прием к любому доктору, к которому он считает нужным. Хирург, гинеколог, эндокринолог.

Електронні картки та черги онлайн – один із напрямків медичної реформи, яку впроваджують в Україні. Новітня програма, що допомагає у цьому, має назву «Здоров’я нації».

Рамі Абу Шамсія, кандидат медичних наук, доцент, хірург вищої категорії в АМЦ

— Любое исследование, которое мы проводим, мы можем вносить в эту программу. У нас есть доступ до этой программы с любого кабинета клиники. А также у нас есть приложение на мобильном телефоне. Мы можем также зайти и посмотреть.

Фахівці, які встигли ознайомитися з цією програмою, кажуть: вона містить зручний інтерфейс та значно полегшує роботу не лише звичайних лікарів, а й керівників медичних закладів.

Ірина Яроцька, директор АМЦ, кандидат медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії

— Данная программа очень удобна для руководителя, позволяет отследить аналитику работы клиники, прием пациентов, работу врачей, движение затратной части по клинике, наблюдать эффективность работы клиники, что позволяет прогнозировать дальнейшую работу на следующий месяц.

Так само програма в електронному режимі зберігатиме дані щодо хвороб пацієнтів, поставлених діагнозів та курсів лікування. Загалом в рамках реформи нова система дозволить об’єднати інформацію з усіх медичних закладів України в одній базі. А Полтавське приватне підприємство «Вікісофт» нещодавно випустило нову версію медичної інформаційної системи «Здоров’я Нації» з підтримкою реєстрації медичних закладів у центральному компоненті МОЗ.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто» 

 

2017-07-11T10:30:33+00:00 Июль 9th, 2017|Категории: Новости|