Планування вагітності 2019-07-09T19:39:24+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ “ПЛАНУВАННЯ ВАГІТНОСТІ”

7332 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

для жінок, які планують стати мамами

АКТУАЛЬНО:

безсимптомні захворювання жіночого організму можуть спровокувати проблеми з зачаттям, ускладнення під час вагітності, і навіть викидні або патологію розвитку плоду

Підготовка до вагітності – важливий етап, який необхідно пройти, перш ніж ваше маленьке щастя з’явиться у вас на руках. Досить двох візитів для повного комплексу обстежень, спрямованих на створення максимально сприятливих умов для зачаття, зменшення ризику різних ускладнень під час і після вагітності.

Організм жінки при надії відчуває подвійне навантаження. Посилюється робота серця, печінки, нирок та інших органів. Ендокринна, імунна і нервова системи зазнають значних змін. Від стану організму жінки перед зачаттям залежить не тільки перебіг вагітності, але і здоров’я малюка. Наявність хвороб, в тому числі безсимптомних, може бути небезпечним для майбутньої дитини. Наприклад, запальні захворювання і патологія шийки матки можуть перешкоджати зачаттю, а наявність доброякісних новоутворень в трубах може спровокувати викидень. Причиною спонтанного аборту або народження дитини з вродженими вадами розвитку може стати і порушення функцій щитовидної залози. Тому, плануючи вагітність, важливо пройти комплексне обстеження і у разі необхідності лікування.

Перед зачаттям потрібен гінекологічний огляд, ультразвукове дослідження органів малого тазу і черевної порожнини, здача аналізів на «приховані» інфекції і при необхідності консультація у лікарів вузьких спеціалізацій.
Грамотний підхід до планування вагітності значно збільшує шанс на зачаття, виношування і народження здорової дитини, а також сприяє перебігу вагітності без ускладнень і фізіологічним пологами.

В Академічному Медичному Центрі Ви можете пройти повну діагностику жіночого здоров’я за участю професора або кандидата мед. наук, отримати якісну консультацію вузькопрофільних фахівців і, при необхідності, лікування. Всі фахівці центру мають високий рівень професійної кваліфікації, тому ми гарантуємо своїм пацієнтам точність поставлених діагнозів і позитивний результат лікування.

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація акушера-гінеколога первинна
Консультація акушера-гінеколога повторна
Консультація терапевта

ДОСЛІДЖЕННЯ

УЗД органів малого тазу для виключення аномалій будови матки, міоми матки, ендометріозу, патології ендометрію, кіст яєчників.

Розширена кольпоскопія для виключення патології шийки матки

УЗД молочних залоз, черевної порожнини, нирок, щитовидної залози, проведення ЕКГ для виключення екстрагенітальної патології

АНАЛІЗИ

Загальний аналіз крові
Глюкоза крові (дозволяє виявити прихований цукровий діабет)
Коагулограма (при порушенні згортання крові-високий ризик вагітності, що завмерла)
Кров на ТТГ (при порушенні функції щитовидної залози трапляються викидні або народжуються розумово відсталі діти)
Повний біохімічний профіль крові
Аналіз крові на антитіла до краснухи, токсоплазми, герпес, цитомегаловірус (TORCH-комплекс)
Комплекс аналізів на захворювання, що передаються статевим шляхом
Цитологія, мікроскопія урогенітальних виділень
Загальний аналіз сечі

Регулярність візитів: 2 візиту, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 7332 грн.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ