Чоловіче здоров’я 2019-07-09T19:41:13+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ «ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я»

5152 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

для активних чоловіків, охочих зберегти своє здоров’я, вести повноцінний і динамічний спосіб життя

АКТУАЛЬНО:

багато захворювань починаються безсимптомно і при відсутності лікування призводять до незворотних змін

Серцево-судинні захворювання можуть мати прихований перебіг, а потім призводити до виникнення інфаркту та інсульту. За даними ВООЗ, в 80% випадків цих ускладнень можна уникнути при своєчасній діагностиці і профілактиці!

Швидка втомлюваність та зниження працездатності може бути причиною порушення функції щитовидної залози і внутрішніх органів.
– Якщо Вас турбують часті або періодичні головні болі,
– У Вас підвищується тиск,
– Ви відчуваєте швидку стомлюваність або хронічну втому,
– Чи помічаєте зниження концентрації уваги і працездатності,
– Чи маєте порушення сну.
Пакет «Чоловіче здоров’я» розроблений для активних людей, які із-за зайнятості не можуть витрачати багато часу на відвідування медичних установ, але націлені на збереження здоров’я, своєчасну діагностику, лікування і профілактику. Також комплексне обстеження необхідно, якщо ви маєте хронічні захворювання.
У сучасному світі є всі можливості для збереження міцного здоров’я і високої інтелектуальної та фізичної активності протягом довгих років. Головне – турбота про себе, своєчасна діагностика змін в організмі і правильна профілактика захворювань.
Для багатьох стало нормою проведення регулярної «профілактики» автомобілів, щоб попередити серйозні і небезпечні проблеми, але мало хто задумується про своє здоров’я, як про інвестицію в довге, повноцінне і успішне життя. Адже тільки в збереженні здоров’я полягає забезпечення бажаного майбутнього та високого рівня комфорту для себе та своїх близьких.
Після проходження обстеження і здачі аналізів в Академічному Медичному Центрі, ви отримаєте консультації висококваліфікованих фахівців, які скорегують або підберуть для вас оптимальний курс профілактики, а при необхідності, лікування.
Піклуйтеся про своє здоров’я, і ​​організм віддячить вам відмінним самопочуттям, високою працездатністю і життєвою енергією в будь-якому віці!

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація терапевта первинна
Консультація терапевта повторна

ДОСЛІДЖЕННЯ

Електрокардіограма
УЗД серця (ехокардіографія)
УЗД судин голови та шиї
УЗД щитовидної залози
УЗД черевної порожнини і передміхурової залози

АНАЛІЗИ

Клінічний аналіз крові
Глюкоза крові
Біохімічний аналіз крові
Загальний аналіз сечі
Рівень тиреотропного гормону в крові

Регулярність візитів: 2 візиту, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 5152 грн

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ