Чоловіче здоров’я 2019-07-09T19:41:13+00:00

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ «ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я»

5152 грн
ОФОРМИТИ

ДЛЯ КОГО:

для активних чоловіків, охочих зберегти своє здоров’я, вести повноцінний і динамічний спосіб життя

АКТУАЛЬНО:

багато захворювань починаються безсимптомно і при відсутності лікування призводять до незворотних змін

Серцево-судинні захворювання можуть мати прихований перебіг, а потім призводити до виникнення інфаркту та інсульту. За даними ВООЗ, в 80% випадків цих ускладнень можна уникнути при своєчасній діагностиці і профілактиці!

Швидка втомлюваність та зниження працездатності може бути причиною порушення функції щитовидної залози і внутрішніх органів.
– Якщо Вас турбують часті або періодичні головні болі,
– У Вас підвищується тиск,
– Ви відчуваєте швидку стомлюваність або хронічну втому,
– Чи помічаєте зниження концентрації уваги і працездатності,
– Чи маєте порушення сну.
Пакет «Чоловіче здоров’я» розроблений для активних людей, які із-за зайнятості не можуть витрачати багато часу на відвідування медичних установ, але націлені на збереження здоров’я, своєчасну діагностику, лікування і профілактику. Також комплексне обстеження необхідно, якщо ви маєте хронічні захворювання.
У сучасному світі є всі можливості для збереження міцного здоров’я і високої інтелектуальної та фізичної активності протягом довгих років. Головне – турбота про себе, своєчасна діагностика змін в організмі і правильна профілактика захворювань.
Для багатьох стало нормою проведення регулярної «профілактики» автомобілів, щоб попередити серйозні і небезпечні проблеми, але мало хто задумується про своє здоров’я, як про інвестицію в довге, повноцінне і успішне життя. Адже тільки в збереженні здоров’я полягає забезпечення бажаного майбутнього та високого рівня комфорту для себе та своїх близьких.
Після проходження обстеження і здачі аналізів в Академічному Медичному Центрі, ви отримаєте консультації висококваліфікованих фахівців, які скорегують або підберуть для вас оптимальний курс профілактики, а при необхідності, лікування.
Піклуйтеся про своє здоров’я, і ​​організм віддячить вам відмінним самопочуттям, високою працездатністю і життєвою енергією в будь-якому віці!

ЗМІСТ ПАКЕТУ

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація терапевта первинна
Консультація терапевта повторна

ДОСЛІДЖЕННЯ

Електрокардіограма
УЗД серця (ехокардіографія)
УЗД судин голови та шиї
УЗД щитовидної залози
УЗД черевної порожнини і передміхурової залози

АНАЛІЗИ

Клінічний аналіз крові
Глюкоза крові
Біохімічний аналіз крові
Загальний аналіз сечі
Рівень тиреотропного гормону в крові

Регулярність візитів: 2 візиту, у зручний для Вас час.

Вартість пакету: 5152 грн

ВИ МОЖЕТЕ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
СТАТТІ ЗА ТЕМОЮ

Відповіді хірурга на найчастіші запитання про оперативне лікування

За наявності яких симптомів потрібно звернутися до хірурга? Коли операцію можна проводити лапароскопічним методом? Як підготуватися до оперативного лікування? Скільки триває відновлювальний період після операції, і як його скоротити? На ці та інші питання про

Чому при болях у животі не можна приймати анальгетики?

В усіх у домашній аптечці є знеболюючі засоби. При появі головного болю загальноприйнято застосування анальгіну. При болях у животі багато хто чинить так само. Однак доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії, терапевт, гастроентеролог Академічного

Поради професора: як не пропустити початок розвитку ендокринних захворювань?

Які симптоми характерні для ендокринних захворювань? Які хвороби зустрічаються найчастіше і як не пропустити початок їх розвитку? Чи може ендокринна патологія викликати безпліддя? На ці та інші питання відповів доктор медичних наук, професор, лікар вищої